Şirketimiz 25 seneden beri çanta malzemeleri ve çanta işi ile uğraşmaktadır ve Şirketimiz 2013 yılından bu yana Zolo.com.tr adresi ile sizlere hizmet kalitesini arttırmak için kurulmıştur.Uzun yıllar bu piyasada olmamız bizi çanta konusunda uzman yapmıştır.Geçmiş senelerde çanta malzemeleri ile uğraşmış olmamız bize çanta konusundaki kaliteyi yakalamamızda yardımcı olmuştur.

Hayrer markasının oluşmasında kalitesinin önemi çok büyüktür İSO 9001 standardı ile ÇİN’ deki fabrikamızda üretilen çantalar kalitesi ile hak ettiği yere gelmiştir. Kaliteli çanta ürünleri satan mağazalarda VOLUNTEER markasına ulaşmanız mümkündür. Fiyat artı kalite uyumu VOLUNTEER markasının en büyük özelliğidir.Kaliteyi ucuz olarak VOLUNTEER çantalarında elde edebilirsiniz.

Ürünlerimiz Türkiye'deki kalite mağazalarda satıldığı gibi bu ürünleri Amerika Avrupa ve Asya pazarlarında da bulabilirsiniz Türkiye'nin sınır komşularının hemen hepsine bu markayı satmaktayız.

Çantalarımızın hepsinde ayrı ayrı özellikler vardır kullanım açısından çok rahat bir tasarımla tüketiciye ulaşmaktadır.Bir çantada olması gereken her şey VOLUNTEER’ de vardır.Kalite ve kullanım rahatlığı VOLUNTEER’ in en önemli özelliğidir.Özellikle modern genç insanların VOLUNTEER’ e olan ilgisi bizi memnun etmektedir.Sürekli yenilenen modellerimiz günün modern çizgisi ile sizleri daha iyiye taşıyacağından eminiz.