Şirketimiz 25 senedir çanta ve çanta/bavul malzemeleri ithalat ve ihracatı ile uğraşmaktadır. 2013 yılından itibaren ise zolo.com.tr adresi ile hizmet kalitesini arttırmak ve kaliteyi tüm Türkiyeye ulaştırabilmek amacıyla e-ticaret hayatına başlamıştır. 25 senelik deneyimimiz bizi çanta ve çanta/bavul malzemeleri konusunda uzman yapmıştır ve bize çanta ve tamir malzemeleri konusunda kaliteyi yakalamamızda yardımcı olmuştur. 

 

Kendi markalarımız olan HAYRER , VOLUNTEER , FOUVOR çantalarınının bilinmesinde ve büyük kitlelere ulaşmasında kalitesinin önemi çok büyüktür. İSO 9001 standardı ile ÇİN’deki fabrikamızda üretilen çantalar kalitesi ve kullanışlı tasarımlı ile hak ettiği yere gelmiştir. Kaliteli çanta satan mağazalarda HAYRER, VOLUNTEER ve FOUVOR markasına ulaşmanız mümkündür. Fiyat ve kalite uyumu bu marka çantalarımızın en büyük özelliğidir. Kaliteyi uygun fiyata HAYRER, VOLUNTEER ve FOUVOR çantalarında elde edebilirsiniz.

 

Ürünlerimiz Türkiye'deki kalite mağazalarda satıldığı gibi bu ürünleri Amerika Avrupa ve Asya pazarlarında da bulabilirsiniz Türkiye'nin sınır komşularının hemen hepsine bu markayı satmaktayız.

 

Çantalarımızın hepsinde ayrı ayrı özellikler vardır kullanım açısından çok rahat bir tasarımla tüketiciye ulaşmaktadır.Bir çantada olması gereken her şey bu markalarda vardır.Kalite ve kullanım rahatlığı çantalarımızın en önemli özelliğidir.Özellikle modern genç insanların VOLUNTEER’ e olan ilgisi bizi memnun etmektedir.Sürekli yenilenen modellerimiz günün modern çizgisi ile sizleri daha iyiye taşıyacağından eminiz.

 

Şirketimiz BERKER ARSLAN ŞTİ İstanbul Eminönündeki deposu aracılığı ile sizlere ürünleri ulaştırmaktadır. Bize her zaman sitemizin sağ alt köşesindeki Chat bölümünden, whatsapp hattımızdan, zolocanta@gmail.com mail adresimizden ve instagram, facebook, twitter hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz.

 

zolo.com.tr
2020